Письмові столи для всієї родини

06.01.2021

Письмові столи для всієї родиниПисьмові столи — це невід’ємна частина офісного приміщення, без якого жоден робочий процес не може бути здійснимо. У цій категорії інтернет-магазину зібрані кращі виробники меблевої промисловості, які протягом довгих років забезпечують український ринок якісним товаром.

Популярністю користуються письмові столи як із закругленими кутами, так і стандартні прямі, які доречні практично в будь-якому інтер’єрі. Ви можете купити письмовий стіл по низькій ціні в нашому магазині! Дизайнери на основі класичних моделей створюють різноманітні сучасні варіації письмових столів, які допомагають не тільки зручно працювати, а й розмістити необхідну техніку.

КЛАСИФІКАЦІЯ ПИСЬМОВІ СТОЛІВ

Письмові столи умовно можна розділити на кілька підвидів, які різняться в залежності від матеріалу виготовлення:

  1. ДСП — це бюджетний матеріал, який є безсумнівним лідером серед української аудиторії. Вибрати письмовий стіл для школярів недорого даного типу можна в будь-якому магазині, включаючи наш.
  2. МДФ — ще один представник бюджетного класу. Однак такі моделі виглядають більш солідно, ніж з ДСП. Моделі з МДФ по праву можна назвати оптимальними по співвідношенню ціна / якість. З МДФ на нашому сайті можна вибрати прекрасний дитячий письмовий стіл.
  3. Натуральне дерево — довговічні моделі письмових столів створюються саме з цього матеріалу. При правильній експлуатації такі вироби можуть прослужити до п’ятдесяти років і більше, при цьому виглядати будуть як і раніше привабливе і дорого. На жаль, такі моделі коштують дорого, але вже через перший день експлуатації ви відчуєте всі переваги.
  4. Скло — вироби з даного матеріалу виглядають привабливо і вишукано. З такими столами інтер’єр приміщення здається просторіше і світліше. Проте письмовий стіл зі скла не любить точкових ударів гострими предметами, недбалого і неохайного відносини, а його довговічність залежить повністю від власника.

Вибираючи відповідну модель, орієнтуйтеся на загальноприйняті стандарти:

  • глибина повинна бути мінімум 60 см, а ширина — від 100 см;
  • висота для дорослого — від 750 мм, для дітей — від 460 мм (залежить від зростання).

На сайті «Centrmebel» можна купити письмовий стіл для школяра недорого з висувними ящиками, з тумбами, з висувною додаткової стільницею для клавіатури і багато інших варіантів, які дозволять органічно вписати письмовий стіл в ваш інтер’єр. Ціна також порадує своєю доступністю. Працюйте в задоволення за письмовими столами від Центрмебелі!

читайте ещё
Разное